1Engineer'sDailyNotes

زیر شمشیر غمش رقص کنان بایدرفت کانکه شد کشته ی او نیک سرانجام افتاد

1Engineer'sDailyNotes

زیر شمشیر غمش رقص کنان بایدرفت کانکه شد کشته ی او نیک سرانجام افتاد

قبلا توی این قسمت اسم رشته و دانشگاه و اینجور چیزها بود. از این گفته بودم که چقدر به موسیقی و ادبیات علاقه دارم. و یه سری دیتای دیگه. بعد از این که این بچه رفت توی چهار سال دیدم بودن اون توضیحات همچین مهم هم نیستا...راستی... اعتقادی به عوض کردن اسم بچه ندارم وگرنه حتما این کارو میکردم :)) یه خورده پستا رو زیرُ رو کنین همه چی دستتون میاد...

بایگانی

فرض اول

جمعه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۵۳ ب.ظ
فرض اول:
شما هیئت علمی دانشگاه هستید. دانشجویی زرنگ در ترم گذشته درسی سه واحدی و خیلی سخت را با شما گذرانده و شما از راضی بودن وی از نمره اش مطمئن هستید. در انتهای ترم بعد(یعنی سه چهار ماه بعد از اینکه با شما درس را گذرانده و تمام شده ) ایمیلی از وی دریافت میکنید با این محتوا:
...


"سلام استاد. خوب هستین؟ وقتتون بخیر. 
راستش شک داشتم که این ایمیل رو براتون بفرستم و یا نه در نهایت تصمیم گرفتم که بهتون میل بزنم. 
این روزا خیلی  رفتار شما وقتی که باهاتون درس داشتم به یادم میاد. 
چقدر ایمیل ها و پیام ها رو زود جواب میدادین. چقدر راحت میشد باهاتون رفع اشکال کرد. واقعا میخواستم بگم خیلی ممنون بابت اون صبر و مهربونی که داشتین. الان با اساتید درس دارم که اصلا براشون رفع اشکال دانشجو اهمیتی نداره. روزها میگذره ولی پیام دانشجو رو جواب نمیدن و هیچ کانال ارتباطی خارج از دانشگاه و ارتباط حضوری برای دانشجو در نظر نمیگیرن. واقعا این روزا رفتار و نحوه ی ارتباط شما با دانشجو هاتون من جمله خودم خیلی به چشمم میاد. واقعا احساس کردم باید بهتون میل بزنم و بهتون بگم که چقققدر اینکه به ایمیل ها زود جواب میدین و برای رفع اشکال دانجشو وقت میگذارین و احترام قائلین خوب هست.
 واقعا فکر کردم باید بهتون بگم که بدونین چقدر این ویژگی که دارین عالی هست. که چقدر دانشجو احتیاج داره به رفع اشکال و واقعا شما توی این زمینه چقدر فرق دارین با بقیه ی همکاراتون.  "

شرایط فرض:
شما مجرد و جوان و ۳۲ ساله هستید. دانشجو مجرد و جوان هست. شما در مراجعه ی حضوری رفتاری رسمی و اکادمیک دارید.دانشجو در مراجعه ی حضوری رفتاری رسمی و سنگین دارد. جنسیت دانشجو با شما یکسان نیست.


۱-برداشت شخصی شما از این ایمیل چیست؟ در این ایمیل چه چیزی میبینید؟ شخصیت دانشجو و بیانش را چگونه ارزیابی میکنید؟
۲- به دانشجو ایمیلی به عنوان پاسخ ارسال میکنید؟ 
۳- ایمیل ارسالی خود را بگویید.
۴-در جمع همکارهای خود از دریافت چنین ایمیلی چگونه یاد میکنید؟


سلام بچه ها. ممنون میشم تا امشب جواب بدین. مخصوصا کسایی که تدریس دارن و یا قبلا داشتن. یه فرض دوم هم هست.احتمالا اونو در پست بعد میارم.در قسمت "تماس با من" کامنت بگذارین ممنون.
موافقین ۲ مخالفین ۰ ۹۸/۰۳/۲۴
مهسا .م